Przedszkole nr 1 w Zawierciu

PRZEDSZKOLE NR 1 W ZAWIERCIU

KONKURS DLA PRZEDSZKOLAKÓW "MISTRZ EDUKACJI ZDALNEJ"

Strona główna » Aktualności » KONKURS DLA PRZEDSZKOLAKÓW "MISTRZ EDUKACJI ZDALNEJ"

wielkość tekstu: A | A | A

Drogie Dzieci, Szanowni Rodzice,

 

W związku z zaistniałą sytuacją i wprowadzeniem pracy zdalnej, pragniemy zmotywować dzieci do działania i aktywności w domu.  Niestety teraz musimy pobyć w domu, starać się wykonywać zadania i zabawy.  Jest to sytuacja, w której zarówno Dzieci, Rodzie, a także my - Nauczyciele musimy wykazać się nowymi umiejętnościami, aby dostosować się do stawianych nam zadań.

Wiemy, że przy natłoku codziennych obowiązków, domowa edukacja jest ogromnym wyzwaniem dlatego doceniamy Państwa trud i zaangażowanie. Bardzo dziękujemy za przesłane dotąd zdjęcia prac. Aby, dodatkowo zachęcić dzieci do pracy zapraszamy wszystkich przedszkolaków do udziału w konkursie pod hasłem „Mistrz zdalnej edukacji”. Regulamin konkursu znajduje się poniżej.

 

 

REGULAMIN

PRZEDSZKOLNEGO KONKURSU POD HASŁEM „MISTRZ EDUKACJI ZDALNEJ”

 

1. Organizator konkursu: Dyrektor Przedszkola nr 1 „Słoneczko” w Zawierciu pani Iwona Broda i nauczyciel wychowania przedszkolnego: Angelika Bielawska.

 

2. Cele konkursu:

- Motywowanie dzieci do pracy podczas zdalnego nauczania.

- Rozbudzenie aktywności i systematyczność u dzieci podczas edukacji zdalnej.

 

3. Warunki uczestnictwa:

- W konkursie mogą uczestniczyć dzieci uczęszczające do Przedszkola nr 1 w Zawierciu w wieku od 3 do 6 lat.

- Z każdego oddziału przedszkolnego do konkursu może zgłosić się dowolna liczba dzieci.

- Zgłoszenie dzieci do konkursu jest automatyczne poprzez wysłanie zdjęć na skrzynkę e-mail nauczycieli lub poprzez inny komunikator (np. Messanger, Whatsapp, MMS) i jest jednocześnie zgodą na udział w konkursie.

- Kto nie wyraża chęci udziału w konkursie informuje o tym poprzez dowolny komunikator nauczyciela swojej grupy, a ten przekazuje informację Pani Angelice Bielawskiej.

 

4. Regulamin konkursu:

- Konkurs trwa od 29.03.2021r. do 9.04.2021r. z zastrzeżeniem przedłużenia terminu, jeśli zostanie wydłużony czas edukacji zdalnej.

- Konkurspolega na wykonywaniu przez dzieci zadań proponowanych codziennie na stronie internetowej Przedszkola nr 1 w Zawierciu, które znajdują się w zakładkach grupowych pod nazwą „Nauka zdalna w domu” oraz udokumentowanie wykonanych zadań w formie zdjęć lub krótkich filmików.

- Zdjęcia lub filmy należy przesłać na adres e-mail wychowawców lub poprzez inny komunikator np. Messanger, Whatsapp, MMS.

Grupa „Krasnoludki” – angelika.bielawska@p1zawiercie.jur.pl , anna.kurzak@p1zawiercie.jur.pl

Grupa „Biedronki” – angelika.bielawska@p1zawiercie.jur.pl , zofia.gola@p1zawiercie.jur.pl

Grupa „Muchomorki” – anna.ignasiak@p1zawiercie.jur.pl , agata.bozek@p1zawiercie.jur.pl

Grupa „Motylki” – anna.kruszewska@p1zawiercie.jur.pl

Grupa „Stonogi” – anna.kuzniar@p1zawiercie.jur.pl

Grupa „Pszczółki” – ewelina.bem@p1zawiercie.jur.pl

- Jeśli wysłane zostaną zdjęcia na których istnieje ta sama aktywność dziecka podczas jednego dnia np. 5 zdjęć na których widać wykonywanie pracy plastycznej przez dziecko, wówczas zostanie ono policzone jako jedno (do każdej aktywności proponowanej przez nauczycieli, Jury wybierze tylko jedno zdjęcie).

 

5. Nagrody:

- Jury składające się z Dyrekcji oraz nauczycieli Przedszkola nr 1 w Zawierciu wyłoni z każdej grupy jednego laureata.

- Otrzyma on tytuł „Mistrza edukacji zdalnej”, dyplom oraz nagrodę, którą otrzyma po powrocie do przedszkola.

- Pozostali uczestnicy konkursu otrzymają podziękowania w formie dyplomu.

- Przewidziane są również wyróżnienia z nagrodami.

- Ogłoszenie wyników konkursu będzie miało miejsce w Przedszkolu nr 1, a także na stronie internetowej przedszkola https://www.p1zawiercie.jur.pl/.

 

6. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018r. (Dz.U. 1000 z 2018) uczestnik wyraża zgodę na wykorzystywanie swoich danych – wyłącznie do celów Konkursu i związanych z nim działań edukacyjnych i promocyjnych miasta Zawiercie.

 

 

 

czytano: 154 razy

autor: p1zawiercie.jur.pl

data dodania: 2021-03-31 13:56:40

NAUKA ZDALNA Z DZIECKIEM W DOMU STONOGI
Piątek 16.04.2021 r. "Tanecznie,teatralnie, muzycznie" Umiejętności rozwijajne: śpiewa piosenkę dostosowaną do jego możliwości głosowych z repertuaru dziecięcego, naśladuje odgłosy zwierząt wiejskich     Dzień dobry Stonogi:) Dziś zapraszam ...
NAUKA ZDALNA Z DZIECKIEM W DOMU MUCHOMORKI
Piątek 16.04.2021r. „Tanecznie, teatralnie, muzycznie” Umiejętności rozwijane: dziecko: aktywnie uczestniczy w oglądaniu  prezentacji pt. „Poznaj polskie stroje ludowe, śpiewa piosenkę dostosowaną do swoich możliwości głosowych pt. „Haft ludowy",  ...
NAUKA ZDALNA Z DZIECKIEM W DOMU MOTYLKI
Piątek 16.04.2021r. „Tanecznie, teatralnie, muzycznie” Umiejętności rozwijane: dziecko: słucha bajki w j. angielskim, wykonuje pracę plastyczna malując pisakami „Chameleon” Temat dnia: „MY FAVORITE STORY – The mixed up ...
NAUKA ZDALNA Z DZIECKIEM W DOMU KRASNOLUDKI
16.04.2021r. Piątek "Tanecznie, teatralnie, muzycznie" Umiejętności rozwijane: aktywnie słucha muzyki naśladując ruchy i wykorzystując rekwizyty Dzień dobry kochane Krasnoludki Dzisiaj mamy piątęk więc zapraszamy Was do zabaw z muzyką. Na początek zatańczcie podobnie ...
NAUKA ZDALNA Z DZIECKIEM W DOMU BIEDRONKI
            16.04.2021r. PIĄTEK  „Tanecznie, teatralnie, muzycznie” Umiejętności rozwijane: dziecko: śpiewa piosenkę dostosowaną do możliwości głosowych pt. „Trzech muzyków z kontrabasem”, porusza się przy muzyce ...
NAUKA ZDALNA Z DZIECKIEM W DOMU PSZCZÓŁKI
Piątek 16.04.2021 r. "Tanecznie,teatralnie, muzycznie" Umiejętności rozwijajne: śpiewa piosenkę dostosowaną do jego możliwości głosowych z repertuaru dziecięcego, naśladuje odgłosy zwierząt wiejskich   Dzień dobry Stonogi:) Dziś zapraszam Was do ...

Jesteś zainteresowany naszym przedszkolem?
wypełnij formularz zapytaniowy

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna