Przedszkole nr 1 w Zawierciu

PRZEDSZKOLE NR 1 W ZAWIERCIU

INFORMACJA DLA RODZICÓW ROZPOCZYNAMY ROK SZKOLNY 2020/2021

Strona główna » Aktualności » INFORMACJA DLA RODZICÓW ROZPOCZYNAMY ROK SZKOLNY 2020/2021

wielkość tekstu: A | A | A

ROZPOCZYNAMY ROK SZKOLNY 2020/2021

 

         Informujemy rodziców, że 1 września 2020 Przedszkole nr 1 w Zawierciu rozpoczyna prace dydaktyczno- wychowawczo- opiekuńczą z zachowaniem epidemicznych wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 2 lipca 2020. Wszystkie nowe dzieci 3-4 -5-6 letnie zostały przyjęte do naszego przedszkola. W związku wytycznymi GIS (przeliczenia na metry kwadratowe powierzchni Sali dydaktycznej na jedno dziecko) w chwili obecnej nie możemy przyjąć dzieci 2,5 letnich, które przeszły rekrutację, ponieważ zmniejszyła się liczba miejsc w przedszkolu. Jeśli wytyczne się zmienią natychmiast poinformujemy rodziców dzieci z rekrutacji

Ze względu na trwającą pandemię – bezpieczeństwo dzieci, rodziców, nauczycieli oraz pracowników przedszkola dni adaptacyjne, które miały się odbyć w ostatnich dniach sierpnia 2020 są odwołane.

Prosimy o zapoznanie się z procedurą  pracy przedszkola podczas trwania pandemii covid-19, którą można pobrać jako załącznik. Potrzebne zgody załącznik do procedury nr 1,4,5 należy dostarczyć do przedszkola . Rodzice, którzy nie maja możliwości wydrukowania odpowiednich zgód proszeni są o zgłoszenie się po nie do przedszkola przed 1 września.

W pierwszych dniach konieczne będzie posiadanie przez dzieci:

- Obuwia zmiennego

- ubrania na zmianę w razie „awarii”

Zebranie ogólne oraz grupowe odbędzie się w formie zdalnej : prezentacje zebrania znajdziecie Państwo w zakładkach grupowych, ogólne w aktualnościach od dnia 07.09.2020r.

czytano: 659 razy

autor: p1zawiercie.jur.pl

data dodania: 2020-08-25 13:04:37

Jesteś zainteresowany naszym przedszkolem?
wypełnij formularz zapytaniowy

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna